terapie Dana Sovová - LOGO SPOKOJENÉ MÍSTEČKO web.png
Dana Sovová 
terapeut a lektor 
+420 / 604 52 57 53
poradte@volny.cz


Soukromá privátní praxe:
Obora 11, Louny 440 01
otevírací doba
PO - SO dle objednávek 
NE - zavřeno 
předem se objednejte 


Externí poradna Louny: 
Centrum zdraví GNOZE
Říční 756, Louny 440 01
otevírací doba
PO - PÁ 08:00 - 17:00 hod. 
předem se objednejte
recepce: +420 / 737 243 663 
web dana sovová masáže terapie louny.jpg
INTUITIVNÍ - ENERGETICKÁ PSYCHOSOMATIKA
Intuitivní - energetická psychosomatika je založena na vyhledávání a odstraňování blokujících a konfiktních vztahů ve vnitřním i vnějším světě člověka. Biologické a psychosociální zdraví na energetické úrovni.
Jedná se o velmi jemnou a účinnou terapii, kterou lze využít pro každou disharmonickou situaci k obnově harmonie a životní pohody. K podpoře sebeozdravných léčebných procesů, zacílit ji na konkrétní problém - nemoc, odbourání stresu, ukotvení pozitivních postojů, sladění vztahů odpojením konfliktních energií, životní křižovatky a náhled na situace, … nespokojenost s vlastním životem, k osobnímu růstu a seberealizaci, ... nebo ji využít jako regenerační pro posílení organismu a obnovu životní síly a zdraví.
 
  • ODSTRANĚNÍ ENERGETICKÝCH BLOKÁD u hlubokých nevědomých procesů a UVOLNĚNÍ DESTRUKTIVNÍCH VZORCŮ, EMOCÍ A PROGRAMŮ, NAVRACÍ TĚLO DO PSYCHICKÉ A FYZICKÉ ROVNOVÁHY.
  • Člověk nachází ŽIVOTNÍ ELÁN, VNITŘNÍ KLID a JASNOU HLAVU. Uplatňuje svůj přirozený potenciál, své vlohy a přednosti.
psychosomatika Dana Sovová Louny - Obora.jpg
Psychosomatika Louny Dana Sovová.jpg

Každá schůzka s klientem je založena na důvěrném rozhovoru. Vyhledávám a napravuji hluboké nevědomé procesy, jako u hypnózy, ale zde jste celou dobu při vědomí a máte vše plně pod kontrolou (u dětí pracuji i rodiči, nejlépe s matkou). K diagnostice a řeči energií používám kyvadlo s abecední tabulkou, pro vizuální obraz mohu přidat automatickou kresbu nebo tarotové karty. 
délka terapie do 60 min. cena 500,-Kč 
NÁŠ ORGANISMUS REAGUJE NA PROŽÍVÁNÍ svého fenomenologického pole JAKO USPOŘÁDANÝ CELEK. Žádná jeho část nejedná ve své reakci na zažívání života zcela sama za sebe, ale jeho jednotlivé části se vzájemně zastupují, posilují nebo oslabují. KAŽDÁ ZNÁMKA NEKOMFORTU SE PROJEVUJE V TĚLESNÉ ENERGII I NAŠI CELKOVÉ KONSTITUCI. Je patrna v naší psychice, orgánech, chování, aktivní síle, má vliv na celou řadu skutečností, které prožíváme …  

CO JE TO ENERGETICKÁ PSYCHOSOMATIKA? 
PSYCHÉ | SOMA     DUŠE | TĚLO

Energetický a hmotný systém utváří jeden celek. Hmota a duch na sebe vzájemně působí a ovlivňují se. Co posiluje našeho ducha posiluje i naše tělo, co tělo vysává, vysává i ducha. Náš duch, energie a osobní životní síla jsou totéž. Pro lidské tělo je energie nezbytná, je nosičem síly a informace. Síla udržuje tělo při životě a informace působí motivačně na psychickou stránku. Svou energii čerpáme ze všeho čím se živíme, ze všeho čím jsme obklopeni, z potravin, z lidí kolem nás, z prostoru, ve kterém se nacházíme, z činností, které děláme, z přírody, z vesmíru, ...

Naše energetické tělo se neustále mění, v závislosti na našem prožívání. Jsme jako živoucí kniha, ve které je zapsaná celá naše historie. Každá myšlenka, každý sebemenší pocit, vzorec přesvědčení nebo postoj, ať už kladný nebo záporný, každý vztah, vzpomínka, radost, trauma i strach, ... je v našem těle zapsaný. Vyvolává v nás biologické a psychosociální reakce a stává se energií definující náš následný způsob života. Jakou energiii přijímáme v takové setrváváme a takovou i vydáváme. 

Naše zdraví není záležitostí jen fyzického těla, ale je záležitostí i života, který prožíváme a vytváříme - fyzické - mentální - emocionální - duševní - sociální - duchovní zdraví. Každé léčení a každá životní změna k lepšímu je aktivní proces, který si krom přímého fyzického kroku, vyžaduje i vidět a přijmout pravdu o vlastním životě. Což zahrnuje přehodnocení našich vlastních postojů a negativních vzorců, bránících nám plně uzdravit své tělo a s ním i svůj život. 
 
habr obecný bachova terapie dana sovová psychosomatika Louny.jpg
web massage dana sovová služby louny fb.jpg
Copyright©Esence Cz 2008/2018, all right reserved Esence Cz. Design by Dana Sovová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one